
Професійне табло для плавання
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07674
Відправка з 27 квітня 2026113 910 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Електронне світлодіодне табло для плавання
Табло відображає прямий відлік часу ХХ:ХХ:СС, місце на фініші запливу, номер доріжки та рядка з додатковою інформацією. Для введення даних використовується дротовий пульт.
Додатково можливе управління табло за допомогою резервного ІЧ пульта дистанційного керування.
Розмір корпусу 3000х1060мм, пиловологозахищений з композитного алюмінію, чорного кольору.
Управління провідним пультом, пульт входить у комплект.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.2 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Товщина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | червоний, зелений |
- Ціна: 113 910 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





