
Універсальне спортивне табло із додатковими написами " ГОСПОДАРІ ГОСТІ"
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07668
Відправка з 19 квітня 20268 900 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
В наявності якісне спортивне табло на світлодіодах для залів. Виріб реалізується безпосередньо від виробника. Це дає кілька переваг. Серед них можливість виготовлення на замовлення. В цьому випадку може бути розроблений окремий проєкт з будь-якими розмірами, а також кольорами світлодіодів.
Спортивне табло на світлодіодах для залів: універсальне призначення
Зверніть увагу, що пропонована модель спортивного табло на світлодіодах є універсальною, тобто її можна використовувати в приміщеннях, які розраховані на проведення змагань з різних дисциплін. При цьому на екрані відображається рахунок, час гри, кількість фолів, номер тайму. Окремо варто згадати, що всю інформацію чітко структуровано: безпосередньо на корпусі табло є написи «Господарі» та «Гості». Це дозволяє легко орієнтуватися у тому, як іде гра.
Крім цього, варто згадати такі переваги виробу:
-
оптимальні габарити (750*500*50 мм);
-
яскраві та різнокольорові світлодіоди;
-
міцні корпуси з композитного алюмінію;
-
наявність антикорозійного покриття;
-
високий рівень захисту від пилу та вологи (можна використовувати поза залом).
Зрештою, табло пропонується у повній комплектації. Після отримання та розпакування вам не потрібно навіть додаткових кріплень, все, включаючи й пульт дистанційного керування, вже в коробці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.015 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 11 |
| Максимальна відстань | 60 м |
| Висота знака | 150.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | червоний, синій, зелений, жовтий. |
- Ціна: 8 900 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






