
Метеостанція вулична світлодіодна
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07533
Відправка з 26 квітня 202614 040 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Табло вуличне світлодіодне, годинник - метеостанція з відображенням температури, тиску та вологості. Корпус 600*300*50 мм., вологозахищений, вуличне виконання.
Великий вуличний світлодіодний годинник-термометр-календар-метеостанція. Широкий кут огляду. Синій колір світіння.
Відображення:
1.часу, температури, дати-місяця на першому рядку, послідовно; висота цифри 150мм.
2.вологості, атмосферного тиску, на другому рядку статично; висота цифри 75мм.
Вимірювання:
температури -50...+99 градусів Цельсія
тиску 641-816 мм.рт.ст.
відносної вологості повітря 1-99%
Датчики виносні провідні.
Споживання електроенергії від мережі не перевищує 24 Ватт. Корпус пило-вологозахищений, колір корпусу сірий. Встановлення параметрів з ІЧ ПДК. Коригування добового ходу годинника.
Відображення параметрів ЧАС(ЧЧ:ММ) – ТЕМПЕРАТУРА (+ХХ.Х*С) – ДАТА(ДД:ММ)
циклічно через 3 секунди (за бажанням замовника). Кут огляду табло 160 градусів.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Синій |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 9 |
| Максимальна відстань | 40 м |
| Висота знака | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій |
- Ціна: 14 040 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







