
Спортивне табло з назвою команд
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07656
Відправка з 26 квітня 202653 360 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне спортивне табло універсальне для гри в баскетбол, футбол, гандбол, волейбол.
Розміром 2100х1060х50мм.
На табло відображається час гри (зворотний відлік), рахунок по командам, фоли по командам, період гри, назва команд ( 12 символів для кожної команди). Виготовлено з композитного алюмінію, чорного кольору. Пило-волого захищений, ступінь захисту IP65. Управляється ІК пультом ДУ, або провідним пультом, довжина проводу 20м.(пульт входить в комплект).
В комплект входить:
- светодиоднное табло 1шт;
- ІЧ пульт ДУ 1шт;
- провідний пульт (довжина проводу 20м) 1шт
- інструкція 1шт;
- кріплення 6шт.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 2010 мм |
| Вага | 7 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
- Ціна: 53 360 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







