влевовправо

Метеостанція 900х360мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07655
Відправка з 26 квітня 202618 830 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Метеостанція відображає точний час, дату, температуру циклічно на першому рядку.
На другому рядку вологість та атмосферний тиск.
Матеріал корпусу композинтий алюміній чорного кольору призначений для використання зовні приміщення. Пило-волого захищений. Ступінь захисту IP65. Розмір корпусу 900х360х50мм. Живлення мережа 220В. Датчик температури та вологості проводові.
У комплект входить:
- табло світлодіодне 1шт;
- ІЧ пульт ДК 1шт;
- Інструкція 1шт.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип дисплея | Символьний |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція пам'яті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 18 830 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка








