
Цифровий великий синій яскравий годинник
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07651
Відправка з 20 квітня 202619 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Такий елемент екстер'єру, як настінний світлодіодний синій годинник має високий попит. У найближчому майбутньому ця тенденція точно не зміниться. Адже такий елемент фасаду однаково гарний та практичний. Яскраві сині світлодіоди добре виглядають (особливо якщо збігаються за кольором з вашими вивісками або логотипами). При цьому можливість дізнатися точний час, дату й температуру навколишнього середовища не варто недооцінювати. Не завжди є можливість дістати телефон, щоб уточнити ці питання. А світлодіодне табло видно здалеку й за будь-якого освітлення.
В наявності годинник/календар/термометр із синіми світлодіодами, який стане вдалим доповненням до зовнішнього вигляду офісної, комерційної, адміністративної або навчальної будівлі.
Ключові переваги настінних світлодіодних синіх годинників
Пропонований настінний світлодіодний синій годинник має великі габарити: табло 1500Х500Х50 мм. Широкий кут огляду (до 160 градусів) та яскравість (дальність сприйняття до 150 метрів, причому, не тільки в темряві, а й під прямим сонячним промінням), а також великий розмір цифр (понад 350 мм) роблять цей годинник виключно помітним та зручним.
Зверніть увагу на чорний герметичний корпус. Він виготовлений з композитного пофарбованого алюмінію та відрізняється високим рівнем захисту від пилу та вологи. Такий годинник можна використовувати в заводському цеху, де умови роботи складні (через температуру, вологість або запиленість), у звичайному торговому центрі, а також зовні приміщень. Годинники не бояться впливу факторів довкілля.
Окремо варто згадати функціонал. Це світлодіодне табло відображає:
-
точний час;
-
день та місяць;
-
температуру в режимі реального часу.
Зверніть увагу, що датчик температури є виносним та входить в комплектацію. Простіше кажучи, дані щодо тепла та холоду матимуть локальний характер, що дуже точно.
Настінний світлодіодний синій годинник/календар/термометр від виробника
Нагадуємо, що наша компанія не просто пропонує якісний настінний світлодіодний синій годинник – ми його виробляємо. Це дає низку переваг. Наприклад, ми можемо гарантувати, що:
-
ціна буде нижчою, ніж у посередників;
-
комплектація завжди повна (табло, кріплення, датчик, інструкція, пульт дистанційного керування – монтуйте та налаштовуйте, все готове до експлуатації);
-
пристрій не вийде з ладу передчасно.
Також співпраця з виробником дозволяє оформляти індивідуальні замовлення. Можна змінити розміри табло, колір світлодіодів та зробити функціонал багатшим. Наприклад, ми створюємо світлодіодні екрани для реклами закладів, інформування оточуючих (текстові сповіщення), а також ведення обліку очок при різних змаганнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символів | 420 |
| Колір | синій |
| Тип годин | Односторонні |
| Наличие термометра | True |
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






