
Світлодіодне табло для відображення температури до 400 градусів.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07663
Відправка з 26 квітня 202619 620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло відображає час і дату циклічно, дві температури (одна з температур до 400 грудусів Цельсія).
Датчик температури повітря цифровий, відображається: -50...+99 градусів Цельсія.
Датчик температури робочого середовища PT-100, -70 ... +399 градусів Цельсія.
Корпус виконаний з композитного алюмінію, пило-волого-захищений. Колір світіння червоний, білий, яскравістю для видимості на прямих сонячних променях. Розмір корпусу 1000х500х50мм.
У комплект входить
-Світлодіодне табло 1шт;
-пульт ІЧ ПДК 1шт;
-кріплення 2шт;
-Гарантія, інструкція1шт.
Доставка Новою поштою, гарантія 24 місяці.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термометр |
| Принцип дії | Електронний |
| Одиниця виміру | °С |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 19 620 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка


