
Світлодіодне спортивне табло для гандбола з назвами команд
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07620
Відправка з 26 квітня 202672 010 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Тасто для спорту.
Спортивне табло світлодіодне 2100х1060х50мм.
Це табло являє собою універсальний інструмент судового рішення та зображення актуального рахунку під час гри. На цьому табло можна зобразити назви команд, рахунок гри, номер тайма, час гри, зворотний звіт, а також видалення кожної з команд. Кожен уболівальник буде радий бачити інформативне табло в кожному залі або стадіоні.
За допомогою ІЧ пульта дистанційного керування можна на відстані до 10 м керувати спортивним табло.
У комплекті постачається дротовий пульт, з кабелем 20 м. (більше кабелю — під замовлення)
Встановлені яскраві світлодіоди із широким кутом огляду дадуть змогу кожному уболівальнику в будь-якому кутку залу або стадіону побачити повну інформацію в грі.
Спортивне табло від Star-t — найкращий вибір для малих і великих залів, а також стадіонів.
Керування параметрами з ІЧ-ПДУ:
- встановлення назви команд;
- встановлення таймера зворотного звіту;
- вибір режиму таймер/годинник;
- видалення;
- период;
- рахується за двома командами.
Комплектація:
- табло світлодіодне в корпусі — 1 шт.;
- пульт ІЧ ДК — 1 шт.;
- кріплення — 4 шт.;
- дротовий пульт;
- посібник з експлуатації — 1 шт.;
- мережевий кабель 2 м, живлення 210-240 в, 50 гц,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Вага | 10 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 220 мм |
| Кількість рядків | 5 |
| Кількість символів | 33 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | Червоний, синій, зелений, білий |
- Ціна: 72 010 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка







