
Світлодіодне спортивне табло для гандбола. Розмір 2100х900 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07615
Відправка з 26 квітня 202664 360 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Табло світлодіодне для гандбола.
Розмір табло 2100х900х50мм, табло виготовлене в пило-волого-захищеному корпусі з композитного алюмінію, чорного кольору. Призначено для використання на вулиці та всередині приміщення. Яскравість світлодіодів 3000 мКд для чудової видимості на прямих сонячних променях.
Табло показує час гри, розрахунок за командами, період гри, фоли за командами, тайм-аут, атака, видалення.
Керування інформацією на табло можливе за допомогою ІЧ ПДУ або дротовим пультом (входить до комплекту). Пульт радіокерування купується додатково.
Під'єднання вилка 220 В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий |
| Розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 2100 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 33 |
| Максимальна відстань | 70 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір світіння | Червоний, синій, зелений, білий |
- Ціна: 64 360 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка, повітряно-бульбашкова плівка.




