
Яскраві світлодіодні вуличні годинники, розміром 600х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07689
Відправка з 19 квітня 20264 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Минули ті часи, коли настінний годинник відповідав тільки за вказівку точного часу доби. Сучасні моделі набувають все багатший функціонал, що дозволяє використовувати їх на власний розсуд. Наприклад, світлодіодний годинник з цієї сторінки по черзі може показувати:
-
точний час (години та хвилини);
-
температуру навколишнього середовища (за Цельсієм);
-
дату (день та місяць).
Такий виріб буде зручним у побуті, але набагато частіше зустрічається у торгівлі, промисловості, а також місцях загального користування. Чому? Секрет у високому рівні захисту від вологи та пилу, що дозволяє монтувати червоний світлодіодний годинник зовні будівель.
Настінний світлодіодний годинник-календар
Зверніть увагу на високу якість світлодіодної складової. Настінний годинник має шрифт червоного кольору на чорному тлі, а інформація залишається добре помітною навіть під прямим сонячним промінням. Такий годинник часто встановлюють на комунальні будівлі, офісні будівлі, прохідні промислових підприємств.
Подібний світлодіодний годинник дозволяє оточуючим дізнатися час, температуру, дату, при цьому вони споживають мінімальну кількість електроенергії. Подібний пристрій на фасаді привертає увагу людей й може використовуватися як рекламне обладнання. При цьому, придбання та обслуговування коштує всього нічого.
Якісний годинник зі світлодіодами червоного кольору
Годинники з червоними світлодіодами:
-
розраховані на настінний монтаж;
-
включають у конструкцію температурний датчик;
-
мають алюмінієвий корпус із захисним покриттям;
-
не бояться природних опадів, ультрафіолетового випромінювання;
-
вкрай прості в експлуатації.
Габарити виробу теж оптимальні, інформація буде добре помітна здалеку.
Якщо ви хочете придбати якісний настінний світлодіодний годинник з функцією календаря та термометра, зв'яжіться з нашими співробітниками. Весь асортимент інтернет-магазину є продукцією власного виготовлення, тому вам не загрожує навіть найменша переплата, а гарантії якості виключно надійні.
Також через каталог можна придбати не тільки червоний, але і, наприклад, синій годинник. Це дозволяє підібрати світлодіодне табло під оформлення фасаду чи кольору логотипу компанії. Є й можливість виготовлення подібних екранів на замовлення з функціоналом, який потрібний клієнту.
Замовлення надсилаються до всіх населених пунктів України. Вибір конкретної поштової служби узгоджується із клієнтом в індивідуальному порядку.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 235 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Висота символів | 235 |
| Наличие термометра | Так |
| Глибина | 50 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип годин | Настінні |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Стан | Нове |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 4 850 ₴
- Спосіб упаковки: картонна коробка.







