влевовправо

Табло АЗС вбудоване 800х300
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07551
Відправка з 19 квітня 20268 320 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цінник для АЗС. Вбудована модель, розмір табло 800х300мм, розмір внутрішньої частини корпусу 760х260мм, товщина корпусу 50мм.
Відмінно підійде для модернізації наявної стели, т. к. виступ табло приховає недоліки вирізаного отвору в панелі.
Відображення ціна "88.88" - напис "ГАЗ" циклічно через 3 секунди. (за бажанням)
Можлива комплектація з контролером на кілька марок палива (від 2 до 10 табло)
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Яскравість | 4000 cd/m² |
| Вид | Світлодіодний індикатор |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 230 мм |
- Ціна: 8 320 ₴
- Спосіб упаковки: Кортонна коробка





