влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне табло цінник для АЗС і АГНКС.
Матеріал корпусу - композит.
Управління з ІЧ ДУ.
Розмір корпусу 1400х320х50 мм.
Виконання однобічний, за необхідності можлива поставка синхронізованого комплекту з двох і більше табло.
Корпус даного цінника пило і волого захищений.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.015 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 7 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 11 180 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка




