
Секундомір і таймер зворотного відліку на 6 цифр.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07505
Відправка з 19 квітня 20266 160 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло з функцією секундоміра і таймера зворотнього відліку.
Світлодіодне табло відображає інформацію у форматі ГГ:ХвХв:СС.
Управління за допомогою ІЧ пульта, для включення секундоміра або таймера зворотного відліку у форматі ГГ:ХвХв:СС, з функцією ПАУЗИ.
-
Розмір цифр дозволяє здалеку сприймати інформацію.
-
Поспішайте придбати товар за вигідною ціною.
-
Для виготовлення всіх табло використовуються тільки якісні деталі та матеріали.
- Компанія надає 24 місяці офіційної гарантії.
Комплект поставки:
- світлодіодне табло
- пульт ДУ, 1 шт.
- кріплення, 2 шт.
- кабель живлення, 2 м
Star-t — з нами вигідно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Особливості | Таймер |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.02 |
| Вага | 3 |
| Гарантійний термін | 24 |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Максимальна відстань | 80 |
| Висота знака | 230 |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
- Ціна: 6 160 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





