
Годинник з секундами на 6 цифр. 900х300мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07500
Відправка з 19 квітня 20265 590 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Важко переоцінити вплив, який надають різні декоративні елементи на сприйняття комерційних об'єктів. Особливо якщо «декор» має й практичне застосування. Наприклад, настінний світлодіодний годинник, який ви можете замовити на даній сторінці. Це чудовий спосіб виділити свою будову серед інших, адже можливість дізнатися точний час привертає увагу.
Ця модель має світлодіоди яскравого червоного кольору. Відмінний варіант для монтажу як зовні, так і всередині будівлі.
Настінний світлодіодний годинник з червоними цифрами
Зверніть увагу, що світлодіодні настінні годинники, в яких колір лампочок – червоний, реалізуються безпосередньо від виробника. Це дозволяє нам повністю гарантувати всі заявлені технічні характеристики. Так, цей годинник:
-
надійно захищені від вологи та пилу;
-
добре видно навіть під прямим сонячним промінням;
-
поставляються у повній комплектації (інструкція, пульт керування, кріплення, провід).
Крім світлодіодних панелей червоного кольору, є інші варіанти. Відрізнятися може й функціонал. Цей виріб показує точний час (навіть після перебоїв з електрикою) у форматі ГГхХХхСС. Є екрани з функцією таймера, зворотного відліку, термометра та календаря.
Вибирайте настінні світлодіодні годинники від виробника вже зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Максимальна відстань | 80 м |
| Висота знака | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 5 590 ₴





