
Годинник термометр календар на 6 цифр.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07502
Відправка з 19 квітня 20265 590 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Календар, звичайний годинник, а також градусник назавжди відійдуть у минуле, якщо ви вирішите використовувати пристрій, який пропонується на даній сторінці нашого каталогу. Це справді практичний екран, який стане в пригоді вдома або у закладі громадського користування. Настінний світлодіодний червоний годинник здатний відображати три типи інформації: час (аж до секунд), повну дату, а також температуру (за Цельсієм). Завдяки великим габаритам ви зможете монтувати виріб на великій висоті від підлоги – інформація все одно залишиться добре видною.
Зверніть увагу на яскравість світлодіодів. Вона така велика, що знімає обмеження по монтажу. Цілком можна встановити годинник-термометр безпосередньо на сонячній стороні, цифри будуть добре видно навіть при яскравому освітленні.
Якісні настінні світлодіодні червоні годинники термометр
Крім яскравості світлодіодного настінного годинника, слід відзначити високий рівень захисту від пилу й вологи. Це робить червоний екран максимально довговічним. Виробник пропонує розумну вартість, гарантії якості та повну комплектацію. Після отримання годинника, вам залишиться тільки розпакувати коробку та розпочинати монтаж та налаштування. Адже всередині буде не лише світлодіодне табло, а й детальна інструкція, пульт дистанційного керування та кріплення.
Вибирайте якісний годинник-календар-термометр безпосередньо від виробника вже сьогодні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.02 |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Червоний |
| Максимальна відстань | 80 |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Колір | Червоний |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 5 590 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка






