
Спортивне табло для боротьби, вільної боротьби, греко-римської боротьби
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07518
Відправка з 19 квітня 20268 570 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
У сучасному світі дуже популярні різні види спорту. Серед них боротьба – один із найбільш затребуваних. На відміну від багатьох інших видів спорту, для занять боротьбою потрібен мінімальний набір обладнання, що дозволяє тренуватися навіть у дуже простих умовах. Однак, якщо мова заходить про професійні змагання, знадобиться спортивне табло на світлодіодах для залів. Це настінний екран, який оперативно інформує глядачів про перебіг поєдинку.
В наявності саме такий виріб розміром 750*400*50 мм. Модель реалізується безпосередньо від виробника, так що є можливість коригувати як розміри виробу, так і забарвлення світлодіодів.
Якісне спортивне табло на світлодіодах для залів від виробника
Пропоноване спортивне табло на світлодіодах для залів має кілька істотних переваг. Насамперед, інформативність. Одночасно на екрані відображається інформація про вагову категорію, поточний раунд, рахунок, час до закінчення. При цьому кожна категорія має окремий колір світлодіодів, що дозволяє легко орієнтуватися в ситуації.
Далі слід зазначити:
-
високий рівень захисту від пилу та вологи;
-
широкий діапазон робочих температур;
-
віддалений контроль інформації;
-
повноту комплектації (все, аж до пульта та кріплень на стіну вже в коробці).
Крім якісних спортивних табло, є багато інших світлодіодних екранів іншого цільового призначення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.015 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 3 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 40 м |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
- Ціна: 8 570 ₴





