
Годинник термометр світлодіодний червоний 900х300. Супер яскравість 4500мКд!
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07616
Відправка з 19 квітня 20265 130 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Такий пристрій, як годинник, робить наше життя набагато комфортнішим. І хоча сьогодні подивитися час можна на будь-якому смартфоні, настінні конструкції все ще мають завидний попит. Особливо якщо їх функціонал розширено, як у випадку з товаром, що пропонується на даній сторінці. В наявності настінні світлодіодні червоні годинники, які також відіграють роль календаря та термометра. Інформація відображається по черзі: час, дата, температура навколишнього середовища на цей час.
Зверніть увагу на супер яскраві світлодіоди. Їх добре видно навіть під прямим сонячним промінням, що знімає різні обмеження за місцем установки. При цьому великі габарити дозволяють встановлювати годинник-термометр навіть у великих приміщеннях та високо.
Яскраві настінні світлодіодні червоні годинники від виробника
Серед переваг, які характерні для настінного світлодіодного червоного годинника:
-
яскравість світлодіодів;
-
повнота комплектації (інструкція, пульт дистанційного керування, навіть кріплення для монтажу);
-
гарантії якості та вартість від виробника;
-
високий рівень захисту від пилу та вологи, що дозволяє експлуатацію зовні приміщень;
-
тривалий термін служби та простота конструкції.
Оскільки ми особисто збираємо свою продукцію, ви завжди можете попросити про заміну конструкції. Наприклад, є не тільки світлодіоди червоного кольору. Можна виготовити екран в інших, не менш яскравих кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Додаткові характеристики | |
| Яскравість | 4500 мКд |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | червоний |
| Виконання | герметичні, -20 +45 С |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Червоний |
| Розмір | 900х300х40 мм |
| Якрость | 4500 мКд |
| Тип годин | Односторонні |
- Ціна: 5 130 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка










