
Великий вуличний світлодіодний годинник -термометр-календар
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07568
Відправка з 20 квітня 202619 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Якісний великий вуличний термометр з великими цифрами призначений для встановлення на фасаді будинку з сонячної сторони. Це надійна конструкція, проста в експлуатації, яка не вимагає особливих умов обслуговування. Модель виготовлена за принципом енергозберігаючих технологій на світлодіодах високої яскравості, що дозволяє бачити інформацію здалеку навіть у сонячний день.
Замовити вуличний великий термометр можна на сайті інтернет-магазину напряму від виробника, що дозволить вигідно отримати оригінальну продукцію без переплат. На термометр є офіційна гарантія та сертифікати відповідності міжнародним стандартам.
Багатофункціональний вуличний світлодіодний термометр
На табло можна бачити відомості про час, температуру та дні місяця. Конструкція виготовлена в легкому та міцному алюмінієвому корпусі, який не втрачає експлуатаційних характеристик під впливом зовнішніх чинників. Його можна кріпити на стіну за допомогою спеціальних фіксаторів.
Завдяки великому розміру цифр вуличного світлодіодного термометра інформацію можна бачити на велику відстань. За бажанням замовника можна налаштувати параметри, які будуть виникати циклічно через певний період секунд. Пристрій має виносний температурний датчик. В комплект до термометра додається інфрачервоний пульт дистанційного керування.
У комплекті:
- табло розміром 1500х500х50мм - 1шт.
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10м) - 1шт.
- кріплення на стіну.
- інструкція.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Додаткові характеристики | |
| Колір світіння | червоний |
| Яскравість | 4000мКд |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип годин | Односторонні |
| Висота символів | 450 |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | False |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






