
Електричне табло "Днів без травм" 1000х600 мм
- Під замовлення
- Код: 07861
Відправка з 19 квітня 202611 700 ₴
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло зображає найкращий результат без травм на підприємствах, організаціях, фірмах.
Виготовимо табло милих габаритів. Корпус виготовляємо з композитного алюмінію, степень захисту IP65.
Розмір товарної позиції 1000х600 мм. На табло показується кількість днів упродовж, яких працює підприємство без травм. І другий показник — найкращий результат днів без травм. Керування ІЧ-ПДУ, входить до комплекту. Значення зберігається в енергонезалежній пам'яті. Також у комплекті кріплення на стіні.
Гарантія 24 місяці. Доставка Новою поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вага | 4 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 60 мм |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 11 700 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка

