
Великий яскравий світлодіодний годинник 1100х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07539
Відправка з 20 квітня 202610 120 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Різноколірні світлодіодні годинники все частіше використовуються для настінного монтажу поза приміщеннями. Вони привертають увагу перехожих до корисної інформації, а також роблять міські пейзажі більш естетично привабливими. Найчастіше їх можна зустріти на будинках міського управління, прохідних промислових підприємств, торгівельно-розважальних центрах. Також зростає популярність настінного світлодіодного годинника з додатковим функціоналом серед власників бізнесу. Таке доповнення зробить будинок офісу вашої компанії більш помітним та привабливим.
У такому випадку для замовлення в будь-яких кількостях пропонуються червоні годинники великих розмірів.
Світлодіодний червоний годинник-календар для настінного монтажу
Зверніть увагу на якість світлодіодної складової конструкції годинника: яскравий червоний колір буде добре помітний на відстані до 150 навіть у виключно сонячний день. Подібна видимість пов'язана, як з інтенсивністю світіння світлодіодів та монохромністю табло, так і з розташуванням лампочок у три ряди.
Крім відображення точного часу доби (хвилини й години), на екрані можна побачити температуру навколишнього середовища за Цельсієм, а також дату (день : місяць). Інформація відображається по черзі, по колу, а періодичність змін зображення становить лише три секунди.
При цьому годинник не бояться спеки (до +50 градусів) та морозу (до -20 градусів), що особливо важливо з урахуванням кліматичних особливостей нашої країни.
На висоті та рівень захисту від пилу та вологи, а разом із міцним алюмінієвим корпусом та герметичністю конструкції в цілому, це дозволяє використовувати годинник зовні будівель без додаткового обладнання.
Якісні настінні годинники з термометром від виробника
Варто відзначити, що дані по температурі навколишнього середовища, настінний світлодіодний синій годинник одержують в автономному режимі, так як в конструкцію включений точний температурний датчик. Крім цього, вироб має й інші переваги, наприклад:
-
простота налаштування та управління з пульта;
-
повнота комплектації (після отримання тільки повісити та налаштувати, причому всі необхідні кріплення вже в коробці);
-
мінімальний рівень споживання електричної енергії;
-
широкий кут огляду (до 160 градусів);
-
тривалий термін експлуатації.
Оскільки товар власного виробництва (як і інші вироби з каталогу нашого інтернет-магазину), є можливість не тільки придбати цей синій годинник, а й світлодіодні електронні табло іншого цільового призначення. Колір світлодіодів, габарити та функціонал не критичні, наші фахівці можуть зібрати подібний екран у найкоротші терміни та з гарантіями якості.
Вибирайте настінний світлодіодний годинник у будь-якому кольорі прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 0.05 |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Вид | Світлодіодний індикатор |
| Колір світіння | Червоний |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Немає |
| Максимальна відстань | 150 |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Висота знака | 350 |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Яскравість | 4500 мКд |
| Харчування | 220В, 50Гц |
| Розташування світлодіодів | в три ряди |
| Виконання | зовнішнє |
| Дальність сприйняття | до 150 м |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Червоний |
| Розмір | 1100х400х50мм |
| Код товару | 7539 |
| Висота цифри | 350 мм |
- Ціна: 10 120 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка








