
Годинник термометр світлодіодний вуличний яскравий 900х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07530
Відправка з 19 квітня 20264 920 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
В умовах сучасної міської інфраструктури все більше потрібні рішення, що поєднують практичність і технологічність. Одним з таких рішень стане настінний світлодіодний білий час з функцією відображення температури.
Технічні характеристики настінних світлодіодних білих годинників
Годинник виконаний у міцному прямокутному корпусі чорного кольору, що робить їх універсальними для фасадів будь-яких будівель. Він призначений для зовнішнього розміщення, чудово справляється зі своїми функціями завдяки високій яскравості світіння — до 4000 мкд. Інформація відображається білими світлодіодами, які розміщені в два ряди, що забезпечує відмінну читаність на відстані до 80 м.
Символи висотою 230 мм забезпечують чітку індикацію, а LED-підсвічування робить годинник видимим навіть в умовах яскравого денного світла. Настінні світлодіодні білі годинники працюють від мережі 220В, 50Гц і споживають до 15 Вт, що робить їх енергоефективними. Невелика вага настінних світлодіодних білих годинників, у межах 2 кг, спрощує монтаж.
Сфери використання настінних світлодіодних білих годинників
Годинник призначений для настінного або фасадного розміщення, і підійде як для комерційних об'єктів, так і для громадських місць. Він незамінний в місцях з великим потоком людей, де важливе швидке і чітке визначення часу. Він ідеально підходить для встановлення на фасадах шкіл, вузів, лікарень, адміністративних будівель, вокзалів, аеропортів, торгових центрів, спортивних арен та промислових підприємств. Також доречний у ЖК та офісних комплексах. Годинник поставляється з необхідною експлуатаційною та гарантійною документацією. Термін гарантії — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 230 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа, Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | білий |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Харчування | 220В, 50Гц, до 15Вт |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Дальність сприйняття | до 80 м |
| Розташування світлодіодів | в два ряди |
| Виконання | зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Код товару | 7530 |
| Висота цифри | 230 мм |
| Розмір | 900 х 300 х 60 мм |
| Колір | білий |
- Ціна: 4 920 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка.






