
Годинник-термометр вуличні яскраві зелені великі
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07626
Відправка з 19 квітня 202619 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло зеленого кольору, використовується для відображення часу температури і дати.
Табло виконано в пило-волого захищеному корпусі, призначене для використання на вулиці.Температура експлуатації -25...+45*С. Відмінно виглядає на фасадах різний будівель. Розмір корпусу 1500х500х50 мм. Колір корпусу чорний, матеріал алюмінієвий композит.
Відмінна видимість на прямому сонячному світлі. Зелений колір, яскравість світлодіодів 4000 мКд. Висота цифри 420 мм Дальність сприйняття до 180 м. Кут обзору до 160 градусів.
Управління параметрами з ІЧ ПДК:
- встановлення часу, дати;
- можливість відключення дати, температури;
- регулювання яскравості;
- включення вимикання табло.
Відображення параметрів ЧАС (ГГ:ХХ) - ТЕМПЕРАТУРА (+ ХХ*С) - ДАТА (ДД:ММ) циклічно через 3 секунди. Збереження ходу годинника при відсутності електроенергії до 24 годин.
Виносний датчик температури, входить в комплект. Кріплення для установки на стіну.
Комплектація:
- світлодіодне табло в корпусі - 1 шт;
- ІК пульт ДУ - 1 шт;
- кріплення - 2 шт;
- керівництво з експлуатації - 1 шт.
Гарантія від виробника 24 місяці. Доставка в будь-яку точку України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри годинників | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Розміри | |
| Висота символів | 420 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Яскравість | 4000 мКд |
| Харчування | 220В, 50Гц, до 15Вт |
| Дальність сприйняття | до180мм |
| Розташування світлодіодів | в три ряди |
| Виконання | зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Код товару | 7626 |
| Висота цифри | 420 см |
| Розмір | 1500х500х50 мм |
| Споживана потужність | 0.01 |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Товщина | 50 |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 180 |
| Висота знака | 420 |
- Ціна: 19 000 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка






