
Термометр повітря і вимірювач вологості
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07542
Відправка з 19 квітня 202611 620 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Для відображення погодних параметрів та отримання наближеної оцінки даних використовується термометр для води та повітря. Це електронний пристрій, який працює від мережі з живленням у 220 В.
Недорого купити термометр і вимірювач вологості можна на сайті інтернет-магазину напряму від виробника з офіційною гарантією. Це сертифікована модель, яка виготовлена з якісних матеріалів та розрахована на тривалий термін експлуатації.
Функціональний термометр для води та повітря
Електронний термометр для води та повітря виготовляється на базі електронного годинника, тому на світловій панелі відображаються позначки через світлодіоди. Вони дозволяють отримати чітку картинку незалежно від погодних умов та часу доби.
В комплекті до пристрою йдуть датчики на проводі. Вимірювання температури відбувається в діапазоні від -50 до +99° С. На табло можна одночасно бачити й параметри вологості й температури.
Купити термометр і вимірювач вологості від виробника
Вигідно купити термометр і вимірювач вологості можна на сайті. Світлодіоди червоного кольору. Варто зазначити, що пристрій виготовлений з якісного міцного композитного алюмінію, який стійкий до механічного впливу. Корпус має високий ступінь захисту від пилу та вологи.
Зафіксувати термометр можна за допомогою спеціальних кріплень, які входять до комплекту.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Напруга | 220 В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Матеріал упаковки | Картон |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Термометр |
| Принцип дії | Електронний |
| Одиниця виміру | °С |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 99 |
| Температурний дозвіл | 1 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | червоний |
| Виконання | герметичні, -20 +45 С |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Гарантія | 24 місяці |
- Ціна: 11 620 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





