влевовправо

Цінник АЗС світлодіодний
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07777
Відправка з 19 квітня 202611 180 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табло для АЗС
Яскраві світлодіоди для відмінної видимості на прямих сонячних променях.
Управління ІЧ пультом ДУ.
Призначений для зовнішнього використання.
Ступінь захисту IP65.
Розмір 1400х320х50мм.
Висота цифри 300мм.
Живлення 220В.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 11 180 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка



