
Фасадні годинник з термометром, 600х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07597
Відправка з 19 квітня 20264 850 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Універсальний годинник з функцією показу часу, дати та температури може встановлюватися на фасадах будівель, вокзалах, торгових центрах, площах, головних вулицях, парках, поряд з транспортними вузлами. Представлена модель виконана в алюмінієвому корпусі, має розміри 600х300х50 мм та висоту символів 235 мм.
Особливості фасадного годинника з термометром
Годинник запрограмований на показ даних часу, температури та дати з проміжком 3 секунди. Світлодіодні елементи забезпечують відмінну видимість при яскравому сонячному світлі, вночі, у сутінках чи туманній погоді. Представлена модель має широкий кут огляду до 160º.
Корпус фасадного годинника має необхідний рівень вологозахисту, що дозволяє його використовувати в умовах вулиці. Для швидкого монтажу передбачені кріплення. Вимірювання температури виконується виносним датчиком з діапазоном -50 до +99 ºС. Налаштування годинника виконується за допомогою пульта дистанційного керування, який входить в комплект.
Серед переваг фасадних годинників зі світлодіодами варто відзначити економічність, довговічність, простоту обслуговування, монтажу та підключення. Представлена модель має гарантію від виробника на 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 230 мм |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа, Мережа 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій |
- Ціна: 4 850 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка



