
Годинник термометр календар вуличні сині 900х300мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07540
Відправка з 19 квітня 20264 920 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Настінні світлодіодні сині годинники зручні та функціональні. Конструктивні особливості дозволяють їх безпечно використовувати як всередині, так і зовні.
Технічні характеристики та переваги світлодіодних годинників
Корпус годинника виготовлений з алюмінію з чорним покриттям, який не тільки стійкий до атмосферних опадів, але й зберігає свою привабливість навіть в умовах постійного впливу сонячного світла.
Високий ступінь герметичності корпусу забезпечує стабільну роботу при температурних перепадах від -25 до +45 °C, що робить годинник надійним для встановлення в будь-яких кліматичних умовах. Світлодіодна індикація часу з яскравістю 3500 мкд та висотою символів 230 мм забезпечує відмінну видимість на великій відстані навіть у сонячний день.
Окремої уваги вартий вбудований термометр, який робить годинник ще більш функціональним. Прямокутна форма та компактні розміри 900х300х50 мм дозволяють легко встановлювати годинник на стіни або фасади будівель. Працюючи від мережі, годинник не вимагає складного технічного обслуговування.
Настінний світлодіодний синій годинник підходить для встановлення на фасади комерційних будівель та офісних центрів, навчальних закладів, залізничних вокзалів, аеропортів та зупинок громадського транспорту, промислових підприємств та на стадіонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип годин | Односторонні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 230 мм |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | синій |
| Місце встановлення | сонячна сторона |
| Виконання | герметичні, -25... +45 С |
| Гарантія | 24 місяці |
| Якрость | 3500 мКд |
| Розмір | 900х300х50 мм |
| Колір | синій |
- Ціна: 4 920 ₴
- Спосіб упаковки: Картнонна упаковка








