влевовправо

Годинник плюс термометр 900х300мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07843
Відправка з 19 квітня 20265 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Світлодіодне табло з годинником та термометром.
Яскраві світлодіоди для відмінної видимості на прямих сонячних променях.
Пило вологостійкий захищений корпус для зовнішнього застосування.
Розмір корпуса 900х300х50мм, матеріал композитний алюміній.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (в комплекті).
Живлення 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип годин | Односторонні |
| Тип харчування | Мережа |
- Ціна: 5 200 ₴
- Спосіб упаковки: Брендована картонна коробка, розміром 950х350х70мм




