
Цінник світлодіодний 900х320мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07845
Відправка з 19 квітня 20268 320 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Цінник світлодіодний для відображення цін на станціях АЗС, АГЗС, АГНКС, і будь-яких інших товарів і послуг. Відмінна видимість на сонці. Великі цифри.
Використовується в якості цінника для товарів і послуг. Дальність сприйняття – до 150м.
Табло виконано в корпусі розміром 900x320x50мм
Яскравість світлодіодів 4500 мКд достатня для видимості на сонці.
Всі пристрої мають енергонезалежну пам'ять налаштувань.
Споживання електроенергії від мережі становить не більше 15 Ват. Корпус пило-вологозахищений, матеріал – композитний алюміній, колір корпусу чорний. Установка параметрів з ІЧ ПДК.
Комплектація:
-світлодіодне табло в корпусі – 1шт.
-ІК пульт ДУ – 1шт.
Установка зводиться до підключення шнура живлення в мережу 220В.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.01 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Жовтий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 100 м |
| Висота знака | 300 мм |
| Кількість рядків | 1 |
- Ціна: 8 320 ₴





