влевовправо

Цінник для АЗС "ДП сніжинка" дуже яскравий 1500х400мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07840
Відправка з 19 квітня 202616 040 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний цінник для АЗС відмінно видно на прямих сонячних променях.
Корпус композитний алюміній. Розмір 1500х400мм.
Управління ІЧ пультом ДК (входить до комплекту).
Живлення мережа 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 16 040 ₴






