
Комплект цінників для АЗС 4
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07830
Відправка з 26 квітня 202694 310 ₴/комплект
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Комплект світлодіодних табло для стелли АЗС
Світлодіодні табло для АЗС. Видмінна видимість на прямих промінях сонця, світлодіоди білого кольору з яскравістю до 4500мКд. Пило та вологозахищений корпус, ступінь захисту IP65. Матеріал корпусу - композитний алюміній чорного кольору. Розмір кожного корпусу 1350х320 мм (інші розміри під замовлення - уточнюйте). Висота цифри 300 мм. Дальність видимості до 100 м. Автоматичне регулювання яскравості. Налаштування за допомогою ІЧ пульта ДК (входить до комплекту): включення/вимкнення сніжинок, встановлення цін. У комплекті 8 табло та контролер:
- цінник 92 - 2шт,
- цінник 95 - 2шт,
- цінник ДП* - 2шт,
- цінник ГАЗ - 2шт.
Гарантія 24 місяці.
Доставка по всій Україні по Новій Пошті.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 0.2 кВт |
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 4 |
| Максимальна відстань | 120 м |
| Висота знака | 300 мм |
- Ціна: 94 310 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка





