
Табло лічильник днів без травм 800х500 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07827
Відправка з 19 квітня 20268 680 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Пропонуємо якісний лічильник днів без травм зі світлодіодним табло. Виріб має пило- та вологозахищений корпус, рівень захисту відповідає ступеню IP65. Зверніть увагу, що модель власного виробництва розрахована на підключення до стандартної мережі з напругою 220В. Контроль лічильника здійснюється через інфрачервоний пульт дистанційного керування.
Товар може бути виконаний на замовлення або підібраний із багатого асортименту базових моделей.
Навіщо потрібен лічильник днів без травм на виробництві
Як правило, обладнання, подібне до лічильника днів використовується на середніх та великих виробництвах, де технологічний процес передбачає наявність певних ризиків. Світлодіодне табло, на якому відображається загальна кількість днів, що минули з останньої ситуації, що спричинила травматизм на території компанії, використовується для кількох цілей. Насамперед, це інформування. Причому як власних співробітників, так і представників контролюючих органів. Це своєрідна заява про свою професійну компетентність.
Крім цього, наявність такого обладнання, яке зовсім не обов'язкове, вкотре підкреслює відповідальність керівництва та його готовність вкладатися в безпеку виробництва. Все разом це є одним із методів створення та підтримки позитивного іміджу.
Світлодіодний лічильник днів без травм на замовлення
Найкраще, якщо світлодіодний лічильник днів буде виготовлено на замовлення. Це дозволяє зробити конструкцію за вашими розмірами, а також із логотипом вашої компанії. Іноді замовник воліє не встановлювати логотип, але оформляти виріб у характерних кольорах.
Виріб, який ви бачите на даній сторінці, має габарити 800Х500 мм з висотою цифр в 100 мм. Можна відобразити п'ять цифр. Зверніть увагу, що пам'ять пристрою є незалежною, а підрахунок ведеться в автоматичному режимі. Якщо травма все ж таки відбудеться, можливе ручне коригування.
У комплектацію лічильника входять такі компоненти:
-
табло 1шт,
-
ІЧ пульт ДК 1шт,
-
кріплення на стіну 2шт,
-
інструкція.
Доставка здійснюється по всій території України, яка доступна для роботи «Нової Пошти».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 3 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 90 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 5 |
- Ціна: 8 680 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка



