влевовправо

Табло світлодіодне лічильник на 6 цифр
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07826
Відправка з 19 квітня 20265 470 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Можливе виготовлення різних лічильників і не тільки на замовлення за наявності технічного завдання.
Свіітлодіодний лічильник.
Управління здійснюється за допомогою кнопок на кабелі із нормально разомкнутими контактами.
Розмір 600х200 мм. На табло 6 цифр.
Пиловологозахищенний корпус.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Колір світіння | Червоний |
| Споживана потужність | 0.02 кВт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 3 кг |
| Характеристики | |
| Висота знака | 120 мм |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 6 |
- Ціна: 5 470 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка



