
Спорт табло 1000х600 мм для стрілецьких змагань
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07819
Відправка з 19 квітня 202616 670 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Дане табло є універсальним інструментом суддівства та відображення актуальної інформації під час змагань. Кожен уболівальник буде радий бачити інформативне табло на кожному змаганні.
За допомогою ІЧ пульта можна на відстані керувати спортивним табло.
Встановлені яскраві світлодіоди із широким кутом огляду дозволять кожному вболівальнику побачити повну інформацію на спорт табло.
Спортивне табло від Star-t - найкращий вибір для малих і великих спорт залів, а також стадіонів.
Управління параметрами з ІЧ ПДК:
- встановлення таймера зворотнього відліку;
- синхронізація зі світлофором автоматична;
- серія;
- подача сигналу (вбудований зумер).
Комплектація:
- табло світлодіодне в корпусі – 1 шт;
- ІЧ пульт – 1 шт;
- кріплення – 2 шт;
- керівництво з експлуатації - 1 шт;
- мережевий кабель 2 м, живлення 210-240 В, 50 гц, споживана потужність 25 Вт.
В якості додаткової комплектації:
- проводовий пульт – настільний кнопковий пульт, у комплекті кабель 20 м;
- радіопульт, настільний кнопковий пульт, радіус дії до 100м;
- штатив;
- акумулятор для автономної роботи (до 4 годин).
Гарантія від виробника 24 місяці. Доставка в будь-яку точку України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 7 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Висота знака | 200 мм |
| Кількість рядків | 3 |
| Кількість символів | 9 |
- Ціна: 16 670 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна упаковка




