
Світлодіодний табло "КОФЕ-WC-24" для АЗС, АГНКС
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07801
Відправка з 26 квітня 202612 770 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Для АЗС та АГНКС, розташованих за межами міста, вкрай важлива правильна реклама. І світлодіодне табло 1680х510 мм є саме тим, що потрібно. Річ у тім, що більшість заправних станцій займаються як реалізацією різних видів палива, так і продажем інших товарів. Як правило, йдеться про харчові продукти, напої, сигарети. Світлодіодне табло, що працює у постійному режимі, на якому будуть позначення найбільш затребуваних послуг, а також умови їх надання, буде дуже зручним. Наприклад, вивіска «КАВА-WC-24» з підсвічуванням дозволяє водіям та пасажирам здалеку побачити інформацію про те, що дана АЗС пропонує гарячі напої («КАВА»), безкоштовний доступ до санвузла (WC) і все це доступно у будь-який час доби ( «24»). Зрозуміло, потенційний клієнт з більшою ймовірністю вибере ту АГНКС, яка надає ці послуги, ніж станцію, на якій можна тільки заправити автомобіль.
Плюси табло «КАВА-WC-24» для АГНКС та АЗС
Пропоноване табло «КАВА-WC-24»:
-
має ступінь захисту IP65;
-
залишається добре видним навіть під прямим сонячним промінням;
-
відрізняється внутрішнім розміром 1520х450 мм;
-
живиться від мережі 200 В;
-
має річну гарантію безпосередньо від виробника.
Також у нашому каталозі можна знайти багато інших варіантів світлодіодних вивісок. Крім типової продукції, наша компанія завжди готова виготовити табло зі світлодіодами будь-якого кольору на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 1680 мм |
- Ціна: 12 770 ₴








