
Світлодіодні назви марки палива.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07800
Відправка з 19 квітня 202612 770 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Попри вражаючий розвиток інформаційних технологій, не варто недооцінювати стару добру зовнішню рекламу. Зрештою, саме на неї орієнтується переважна частина населення, якщо виникає потреба заправити автомобіль. Кожна заправна станція неминуче використовує різні вивіски, щоб проінформувати оточуючих про свій асортимент. Це дозволяє повідомити про наявність тієї чи іншої марки палива в цей момент. Причому інформацію отримають не лише постійні, а й потенційні клієнти.
Саме такий товар пропонується на цій сторінці. В наявності світлодіодна панель з назвами найпопулярніших марок палива
Інформаційна вивіска зі світлодіодами: марки палива
Пропоноване табло «Марки палива»:
-
має алюмінієвий корпус з високим рівнем захисту від пилу та вологи;
-
оснащено дуже яскравими світлодіодами, їх видно під сонячними променями та незалежно від кута зору;
-
дуже просте в експлуатації;
-
розраховане тривалий термін служби.
Зверніть увагу, що ця вивіска доступна для замовлення безпосередньо від виробника. Це гарантує максимально вигідні ціни. До того ж наша компанія готова до виконання індивідуальних замовлень із оригінальним дизайном. Є не лише рекламні вивіски, а й більш функціональні світлодіодні вироби (таймери зворотного звіту, спортивні екрани тощо).
Виготовлено з композитного алюмінію, пилу вологостійкий захист, ступінь захисту IP65.
Яскраві світлодіоди, добре видно на прямих сонячних променях.
Розмір табло 400х1200 мм.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 50 мм |
- Ціна: 12 770 ₴







