
Світлодіодний великий годинник 900х400 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07794
Відправка з 19 квітня 20268 560 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Ілюмінація є найважливішою частиною сучасного міського пейзажу, то чому б не зробити її не тільки красивою, але також корисною? У цьому вам допоможе настінний світлодіодний годинник зі шрифтом синього кольору, який пропонується під замовлення на даній сторінці нашого інтернет-магазину. Наявність такого електронного табло зробить фасад вашої будівлі естетично привабливим, а також буде корисною. Причому як для співробітників компанії, так і для звичайних перехожих, серед яких завжди є потенційні клієнти. Адже інформація на екрані цілком помітна на відстані до 150 метрів, а кут огляду становить 160 градусів.
При цьому, настінний світлодіодний синій годинник дозволяє не впізнати не тільки час доби.
Настінний світлодіодний годинник/календар у синьому кольорі
Крім точного часу у форматі години та хвилини, на екрані почергово відображається інформація про реальну температуру навколишнього середовища у кожний конкретний момент часу та дата (день/місяць). Крок складає 3 секунди, тому кожен перехожий встигне отримати всю інформацію, не затримуючись і на хвилину.
Годинник-календар оснащений власним температурним датчиком, тому в автономному режимі здатний виконувати одну з функцій метеостанції – відстежувати температуру повітря навколо.
Крім цього, варто відзначити винятково яскраві світлодіоди. Їх добре видно навіть при попаданні прямих сонячних променів, коли інші світлодіодні екрани «сліпнуть». На увагу заслуговує й товщина ліній: світлодіоди синього кольору розташовані в три ряди, що робить цифри чіткими й добре помітними.
Якісний синій годинник з функцією термометра від виробника
Окремо варто згадати таку перевагу настінних світлодіодних синіх годинників, як високий рівень захисту від пилу та вологи. Власне, завдяки цій якості цей пристрій може бути розміщений поза приміщеннями. Міцний алюмінієвий корпус надійно захищає конструкцію від механічних пошкоджень, наприклад граду.
Якщо ви хочете придбати настінний годинник для фасаду будівлі вашої компанії, вибирайте продукцію через наш каталог. Весь асортимент інтернет-магазину є товарами власного виготовлення. Завдяки цьому годинник-календар пропонується за мінімальною можливою ціною без жодних переплат. Але це не всі переваги. Хоча у каталозі багато типової продукції, наші фахівці завжди готові зробити електронне світлодіодне табло будь-якого цільового призначення на замовлення. Рівень складності конструкції може бути будь-яким, як і функціонал, як і колір світлодіодів. Крім синіх годинників, можна придбати екран із цифрами червоного, зеленого або білого кольору (наявність потрібного відтінку бажано уточнити перед оформленням замовлення).
Вибирайте якісний світлодіодний годинник у повній комплектації (включаючи інструкцію, кріплення для настінного монтажу, пульт дистанційного керування) прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 50 |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Колір | синій |
- Ціна: 8 560 ₴
- Спосіб упаковки: Картнонна коробка







