
Фасадні великі годинники 1800х700мм.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07787
Відправка з 27 квітня 202643 730 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Сучасні міські вулиці настільки переповнені яскравою рекламою, що стає все складніше виділити свою будівлю із загального строкатого калейдоскопа. Одним з варіантів, який все ще достатньо ефективний, є монтаж такого пристрою, як настінний світлодіодний синій годинник. Особливо, якщо екран багатофункціональний та відображає не тільки час, але й температуру навколишнього середовища та точну дату.
Саме таку модель годинника ми пропонуємо замовити на цій сторінці. Габарити пристрою становлять 1800 на 700 мм. Цього більш ніж достатньо, щоб екран добре видно навіть з великої відстані.
Настінний світлодіодний синій годинник/термометр/календар
Пропонований настінний світлодіодний синій годинник стане у пригоді власниками великого бізнесу, а також невеликих закладів. Він розрахований на зовнішнє застосування, тому не боїться впливу факторів довкілля. Модель має високий рівень захисту від пилу, вологи, ультрафіолетового випромінювання. Гарантійний термін становить два роки, що вказує на стовідсоткову впевненість виробника у якості товару.
Також варто зазначити, що годинники:
-
мають міцний та легкий алюмінієвий корпус (забарвлений у чорний колір) та досить яскраві світлодіоди, щоб вони були добре помітні на відстані до двох сотень метрів навіть за сонячного світла;
-
реалізуються у повній комплектації, аж до інструкції та кріплень;
-
дуже прості в налаштуванні та експлуатації.
Окремо варто згадати функціональність. Світлодіодне табло по черзі відображає час, температуру та дату.
Якісні світлодіодні екрани на замовлення від виробника
Нагадуємо, що всі товари з нашого каталогу, в тому числі й настінні світлодіодні сині годинники, поставляються безпосередньо від виробника. Це гарантує мінімальну ціну та максимальну якість. Крім того, ви можете придбати на замовлення екран зі світлодіодами будь-якого кольору, розміру та функціоналу.
Обирайте якісні настінні табло від виробника вже сьогодні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 700 мм |
| Вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій |
| Тип годин | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип харчування | Мережа |
| Наличие термометра | True |
| Наявність гігрометра | False |
- Ціна: 43 730 ₴







