
Спортивне табло для стадіона 3000х1500 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07759
Відправка з 26 квітня 202696 090 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне спортивне табло для футболу, баскетболу, хокею та інших видів спорту.
Табло виготовлено з композитного алюмінію, призначене для використання у приміщенні та на вулиці.
Яскраві світлодіоди чудово видно на прямих сонячних променях.
У комплектацію входить провідний пульт, довжина кабелю 20м (додатковий кабель на замовлення). Також доступна комплектація радіо пультом з радіусом дії до 100 м.
Розмір виробу 3000х1500мм, складається із трьох частин, розмір кожної 1000х1500мм.
Висота символів:
- 900 мм рахунок по командам,
- 350 мм секундомір ігрового часу (прямий відлік ММ:СС),
- 240 мм номер тайму.
У комплекті:
- табло рахунку розміром 1000х1500мм - 2шт,
- табло часу розміром 1000х1500мм-1шт,
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10м) - 1шт,
- міжблочний кабель з роз'ємами - 2шт,
- провідний пульт розміром 210х150х40мм (у комплекті кабель з роз'ємами - 20м),
- кріплення на стіну,
- Інструкція.
Гарантія від компанії Стар Трейд 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 25 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 150 м |
| Висота знака | 500 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 9 |
- Ціна: 96 090 ₴



