
Світлодіоні табло з відображенням часу, дати, температури повітря, температура води.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07752
Відправка з 19 квітня 202613 390 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіоні табло з відображенням час, дати, температури повітря, температура води.
Світлодіодне табло розміром 1300х300х50мм. Висота цифри 150 мм.
Відображає час-календар, температуру повітря, температуру води.
Корпус пиловологозахищений призначений для зовнішнього застосування.
Ступінь захисту IP65.
Матеріал композитний алюміній чорного кольору.
Яскраві світлодіоди жовтого кольору.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
Наклейки з буквами є опцією, можуть бути виконані на будь-якій мові, різним розміром, шрифтом, а також можуть бути відсутні.
Кріплення на стіну (входить до комплекту).
Датчик температури повітря та датчик температури води провідні.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Ні |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість датчиків в комплекті | 2 шт. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1300 |
| Колір світіння | Жовтий |
| Висота цифри | 150 мм |
- Ціна: 13 390 ₴
- Спосіб упаковки: картонная упаковка




