
Світлодіодне табло час і дата
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07770
Відправка з 19 квітня 20269 510 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Інформаційне табло для відображення поточної дати та точного часу – виключно корисна річ, яка часто зустрічається на виробництві, а також у медичних закладах. Саме такий екран можна придбати на цій сторінці. Це великий настінний годинник зі світлодіодними цифрами. Колір останніх – яскравий червоний.
Модель має гарантії 24 місяці від виробника, проте безпроблемно працює набагато довше.
Червоний світлодіодний годинник під настінний монтаж
Пропонований червоний світлодіодний годинник розрахований на настінне кріплення та включає функцію календаря. При цьому не варто турбуватися про відключення електричної енергії. Пам'ять пристрою дозволяє відображати реальний час навіть після перебоїв живлення.
Годинник відображає час та дату у два рядки, у форматі ГГхХХ та ДДхММхРРРР відповідно. Окремо варто згадати:
-
високий рівень захисту від пилу та вологи;
-
інтенсивне світіння (інформація добре помітна навіть під прямим сонячним промінням);
-
повноту комплектації (табло, провід, пульти дистанційного керування, кріплення та інструкція).
Вибирайте якісний світлодіодний настінний годинник вже сьогодні. Крім червоного кольору, є табло зі світлодіодами синього, зеленого, жовтого відтінку. Можливе виготовлення світлодіодних екранів на замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Односторонні |
| Встановлення годинника | Настінна/фасадна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Ні |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 400 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9 510 ₴



