влевовправо

Цифровий термометр для теплиці.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07765
Відправка з 19 квітня 202611 620 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне табло для вимірювання 4 температур.
Світлодіодне табло розміром 1000х200х50мм, матеріал корпусу, композитний алюміній, чорного кольору.
Датчики температури провідні.
Живлення мережа 220В.
Гарантія 24 місяці.
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Габаритные размеры | |
| Висота символів | 150 мм |
| Основні | |
| Виробник | Стар Трейд |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Наявність гігрометра | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 11 620 ₴



