
Спортивне табло для гри в бейсбол.
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07771
Відправка з 26 квітня 202651 290 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 216-02-39
багатоканальний
- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бейсбол це гра між двома командами, у кожній з яких по дев'ять гравців, на полі, розміченому відповідно до Правил, і яку судять один або кілька суддів. На допомогу світлодіодне спортивне табло для гри у бейсбол.
Розмір 1500х1000х50мм, корпус виконаний із композитного алюмінію, чорного кольору. Ступінь захисту IP65. Установка може бути виконана всередині та зовні приміщення.
Управління радіо пультом (входить у комплект).
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 51 290 ₴

