
Велике спортивне світлодіодне табло 3000х1500
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07750
Відправка з 27 квітня 2026124 670 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Велике спортивне світлодіодне табло
Багатофункціональне спортивне табло може використовуватися для гри у футбол, баскетбол, волейбол, міні футбол або футзал.
На табло відображається час гри, рахунок за командами, тайм гри (період), фол за командами, назва команд.
Розмір табло 3000х1500х50мм складається з трьох частин кожна 1000х1500х50мм.
Матеріал корпусу композитний алюміній, пилу волого захищений, ступінь захисту IP65. Може використовуватися на стадіонах, відкритих майданчиках, та у приміщенні, у спортзалі.
Управління назвою команд за допомогою провідного пульта, що входить до комплекту.
Управління за допомогою пульта. У комплекті провідний пульт (довжина кабелю 20м). Також може комплектуватися радіо пультом, радіус дії до 100 м прямої видимості.
Гарантія від компанії виробника "СТАР ТРЕЙД" 2 роки.
Живлення мережа 220В.
У комплекті:
- табло рахунку розміром 1000х1500мм, - 2шт,
- табло часу розміром 1000х1500мм, -1шт,
- міжблочний кабель з роз'ємами, -2шт,
- провідний пульт розміром 210х150х40мм (у комплекті кабель з роз'ємами - 20м) - 1шт,
- ІЧ пульт ДК (радіус дії до 5-10м) -1шт,
- кріплення для настінного монтажу, анкерна пластина - 12шт.
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип виводу інформації | Монохромний |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 30 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 200 м |
| Висота знака | 500 мм |
| Кількість рядків | 2 |
| Кількість символів | 11 |
- Ціна: 124 670 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка з обрешетуванням






