
Світодіодне табло "нуль травм" 800х500 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07740
Відправка з 19 квітня 20268 680 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіодне табло для відображення кількості днів без травм на підприємствах, організаціях, фірмах.
Завжди можливе виготовлення подібних табло за індивідуальним технічним завданням.
Це табло розміром 800х500мм. Висота цифри 100мм, відображається 5 цифр. Значення зберігається в незалежній пам'яті. Підрахунок ведеться в автоматичному режимі, а також можливе коригування.
Управління ІЧ пульт ДК. Живлення 220В.
В комплекті:
- табло 1шт,
- ІЧ пульт ДК 1шт,
- кріплення на стіну 2шт,
- Інструкція.
Гарантія 24 місяці.
Виконуємо доставку по всій території України Новою Поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Країна виробник | Україна |
| Колір світіння | Червоний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Вид | Електронне табло |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Вага | 4 кг |
| Товщина | 50 мм |
| Характеристики | |
| Максимальна відстань | 50 м |
| Висота знака | 90 мм |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Усередині приміщення, зовні приміщення |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 8 680 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка


