
Світлодіодний годинник-термометр для басейну
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 07737
Відправка з 19 квітня 202613 390 ₴
Показати оптові ціни- +380 (56) 794-79-41багатоканальний
- +380 (89) 522-04-44багатоканальний
Світлодіоне табло з відображенням час, дати, температури повітря, температура води
Світлодіодне табло розміром 1300х300х50мм. Висота цифри 150 мм.
Відображає час-календар, температуру повітря, температуру води.
Корпус пиловологозахищений призначений для зовнішнього застосування.
Ступінь захисту IP65.
Матеріал композитний алюміній чорного кольору.
Яскраві світлодіоди, добре видно прямих сонячних променях.
Управління за допомогою ІЧ пульта дистанційного керування (входить до комплекту).
Наклейки з буквами є опцією, можуть бути виконані на будь-якій мові, різним розміром, шрифтом, а також можуть бути відсутні.
Кріплення на стіну (входить до комплекту).
Датчик температури повітря та датчик температури води провідні.
Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стар Трейд |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Зовнішній датчик | провідний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Так |
| Функція календаря | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість датчиків в комплекті | 2 шт. |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1300 |
| Колір | білий |
| Висота цифри | 150 мм |
- Ціна: 13 390 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка





